Achiote pasta 100g

Achiote pasta je oblíbeným kořením v latinskoamerické kuchyni a přidává pokrmům nejen barvu, ale také charakteristickou chuť. Je důležitou součástí tradičních receptů a přidává autentický nádech do mnoha lahůdek.

 

 

Skladem
Kód: 218
Značka: Lol-Tun
77 Kč
Kategorie: Koření
Hmotnost: 0.1 kg
xbkc267786625
Tip

Achiote pasta, též známá jako annatto pasta nebo annatto seed paste, je tradiční kulinářský poklad s původem v latinskoamerické kuchyni. Tato pasta se vyrábí z achiote semen, která jsou malá, tmavě červená a mají charakteristickou barvu a exotickou chuť.

Achiote pasta je ceněná nejen pro svoji výraznou barvu, ale také pro svou kořeněnou a mírně horkou chuť, kterou dodává pokrmům. Tato pasta je často používána k marinování masa, ryb a drůbeže, což jim přidává bohatou barvu a nádech exotického koření.

V latinskoamerických kuchyních se Achiote pasta běžně používá jako klíčová složka pro přípravu pokrmů, jako jsou tacos, tamales, enchiladas a další tradiční speciality. Může být také smíchána s olejem nebo octem a použita k natření masa nebo zeleniny před grilováním nebo pečením.

Achiote pasta je ceněným kořením, které dodává jídlu nejen výraznou barvu, ale také bohatou chuť a exotický aroma. Pokud toužíte po autentické latinskoamerické chuťové zkušenosti, Achiote pasta je nezbytnou složkou pro vaše recepty.