Chipotle Adobo 105g

Chipotle Adobo je kořeněná směs, která využívá chipotle papriky, které jsou sušené, kouřené a následně nakládané v kořenící omáčce (adobo). Toto koření je tradičně používáno v mexické kuchyni a má charakteristickou chuť a aroma.

Skladem
Kód: 74
Značka: La Costena
35 Kč
Kategorie: Fazole & Papričky
Hmotnost: 0.27 kg
Screenshot 2023 07 23 at 17.49.02
Tip

Chipotle Adobo je autentické mexické koření, které zvýší chuť a aromu vašich pokrmů na další úroveň. Tato směs kombinuje sušené a kouřené chipotle papriky s lahodnou adobo omáčkou, což vytváří bohatou a pikantní kořeněnou pastu. Chipotle papriky jsou známé pro svůj jedinečný, mírně kouřový a pikantní charakter, a když jsou sladké a pálivé papriky smíchány s adobo omáčkou, vytváří se harmonická chuťová exploze.

Toto koření je ideální pro marinování masa, drůbeže nebo ryb, což jim dodává intenzivní chuť a kouřový nádech. Může být také používáno jako přísada do omáček, polévek nebo dokonce na grilování zeleniny, aby se přidal do pokrmu pikantní a bohatý charakter. Chipotle Adobo je všestranným kořením, které přidává autentickou mexickou chuť do vašich oblíbených pokrmů.

Toto koření je baleno s láskou a pozorností k detailům, aby zajistilo, že vaše kulinářské dovednosti budou brilantní a vaše pokrmy budou nezapomenutelné. S Chipotle Adobo můžete snadno přivést do své kuchyně exotickou a autentickou chuť mexické kuchyně. Vyzkoušejte ho dnes a objevte nové dimenze vašich kulinářských dovedností.