Cholula Lime


Cholula Lime je variací slavného koření na bázi chilli omáčky Cholula, která je známá svou výraznou chutí a pikantností. Cholula Lime kombinuje tradiční recepturu s osvěžující příchutí čerstvého limetového džusu, což vytváří zajímavý a chutný produkt.
 
Skladem
Kód: 1003
Značka: Casa Cuervo
139 Kč

Cholula Lime je ideálním doplňkem pro ty, kteří hledají pikantní omáčku s výraznou a osvěžující limetkovou chutí. Může být použita jako koření pro různé pokrmy a přidává do nich pikantní a citrusový nádech.

  • Chuť a aroma: Cholula Lime má bohatou a pikantní chuť, která je charakteristická pro omáčky Cholula. Na rozdíl od klasické verze obsahuje také čerstvý limetový džus, který přidává osvěžující a lehce kyselou chuť s nádechem citrusových tónů. Tato kombinace vytváří vyváženou a výraznou chuť, která je ideální pro ty, kteří hledají trochu citrusového zážitku k pikantním pokrmům.

  • Použití: Cholula Lime je vhodná jako dochucovadlo k mnoha pokrmům. Můžete ji použít na grilovaná masa, tacos, nachos, burritos, vaječná jídla, hamburgery nebo saláty. Také můžete omáčku Cholula Lime smíchat s kysanou smetanou nebo guacamole pro vytvoření chutných dipů.