LOL-TUN Arbol paste

Arbol pasta je ideální pro ty, kteří milují pikantní a ostré chuti v jejich pokrmech. Tato pasta je výborným způsobem, jak přidat pálivost a charakter do různých jídel a je oblíbenou součástí mexické a střední americké kuchyně.

Skladem
Kód: 251
Značka: Lol-Tun
95 Kč
Kategorie: Koření
Hmotnost: 0.45 kg

Arbol pasta je tradičním mexickým kořením v podobě pasty, které je vyrobeno z arbol chili papriček (česky papričky arbol). Tato pasta je oblíbená pro svou výraznou pikantnost a ostrou chuť, kterou dodává pokrmům.

  • Složení: Arbol pasta je vyrobena z arbol chili papriček, oleje, soli a dalších případných přísad. Arbol chili papričky jsou malé, tenké, červené nebo oranžové papričky s výraznou pálivostí. Pasta může také obsahovat česnek, octový ocet nebo další koření podle výrobního procesu a regionálních preferencí.

  • Chuť a pikantnost: Arbol pasta je velmi pikantní a má ostrou chuť. Chili papričky arbol jsou známé pro svou výraznou pálivost, která může být intenzivní, zvláště pokud se použije větší množství. Chuť má nádech česneku a charakteristickou pálivost, která může variovat podle konkrétního výrobce.

  • Použití: Arbol pasta se používá k ochucení různých pokrmů, zejména v mexické a střední americké kuchyni. Může být přidávána do marinád pro maso, kuřecích křídel nebo ryb. Také je často používána k přípravě salsy, omáček, guacamole nebo pikantního dipu. Arbol pasta je oblíbeným kořením pro vytvoření ostrých a pikantních omáček a pokrmů.

Obsah balení: 250 g

Země původu: Mexiko