LOL-TUN Pasilla paste

Pasilla pasta přináší autentickou chuť mexické kuchyně do vašich pokrmů. Je to vynikající koření pro ty, kteří hledají komplexní a pikantní chuť s nádechem sušených švestek a kakaa. Může být použita k přidání charakteru a bohatosti do vašich oblíbených mexických pokrmů.

Skladem
Kód: 248
Značka: Lol-Tun
95 Kč
Kategorie: Koření
Hmotnost: 0.46 kg

Pasilla pasta je koření v podobě omáčky vyrobené z pasilla papriček, což je druh sušené mexické chilli papričky s výraznou chutí a pikantností. Tato pasta má bohatou historii v mexické kuchyni a přidává do pokrmů jedinečnou chuť a aroma.

  1. Složení: Pasilla pasta je vyrobena z pasilla papriček, které jsou sušeny a následně mlety do pasty nebo omáčky. Může obsahovat také další přísady, jako je česnek, cibule, ocet, sůl a další koření podle receptu. Složení se může lišit podle výrobce.

  2. Chuť a aroma: Pasilla papričky mají charakteristickou chuť s nádechem sušených švestek, kakaa a bylinek. Pasta Pasilla zachovává tuto bohatou chuť s mírně pikantním závěrem. Má komplexní a hlubokou chuť, která je oblíbená pro svou jedinečnost.

  3. Použití: Pasilla pasta se používá k ochucení a zvýraznění chuti různých pokrmů v mexické kuchyni. Může být použita při přípravě omáček, marinád, polévek, tamales, enchilad, salsas a dalších pokrmů. Je také vhodná k přidání pikantního a hlubokého charakteru do masa, drůbeže, ryb nebo zeleniny.

Obsah balení: 250 g

Země původu: Mexiko