Frank's Buffalo Wings Sauce

Frank's Buffalo Wings Sauce je oblíbená omáčka, která přidává výraznou chuť a pikantní nádech do různých pokrmů. Je známá pro svou výjimečnou kombinaci koření a másla a je stále oblíbeným produktem pro milovníky pikantního jídla po celém světě.
Skladem
Kód: 260
Značka: Frank's
135 Kč
Franks RedHot wings
Tip

Frank's Buffalo Wings Sauce je populární omáčka známá svou ostrou a pikantní chutí. Tato omáčka byla původně vytvořena pro přípravu buffalo wings, což jsou kuřecí křídla smažená a poté obalená v pikantní omáčce. Frank's Buffalo Wings Sauce se stala kultovním produktem v americké kuchyni a je používána nejen pro přípravu buffalo wings, ale také pro ochucení různých jiných pokrmů.

  • Chuť: Omáčka Frank's Buffalo Wings Sauce má výraznou a ostrou chuť, která je charakteristická pro buffalo wings. Je kombinací pikantního kořenění a mírného másla, což dává omáčce výjimečnou kombinaci slané, pikantní a máslové chuti. Omáčka má většinou střední ostrost, ale lze ji upravit podle osobní preference.

  • Složení: Hlavními složkami Frank's Buffalo Wings Sauce jsou paprika, ocet, másla, koření a konzervační látky. Ochranná známka omáčky spočívá ve výrazné kombinaci papriky a octa, které dávají omáčce její charakteristickou pikantní a kyselou chuť.

  • Použití: Frank's Buffalo Wings Sauce je původně určena pro ochucení buffalo wings, ale lze ji použít na mnoho dalších způsobů. Je výborná pro grilování, glazování masa, smažení, marinády, nebo jako dip na chipsy nebo zeleninu. Tato omáčka je také oblíbená při přípravě hamburgerů, hot dogů a dalších pokrmů, kde chcete přidat pikantní a ostrou chuť.

Objem: 354 ml