Cholula Chipotle

Cholula Chipotle je varianta slavné koření na bázi chilli omáčky Cholula, která je známá svou výraznou chutí a pikantností. Cholula Chipotle přináší jedinečnou chuť chipotle papriček, které jsou známé svým bohatým a dýmovým aroma.

Skladem
Kód: 1006
Značka: Casa Cuervo
149 Kč
Cholula
Tip

Cholula Chipotle přináší chuť a vůni chipotle papriček do vašich oblíbených pokrmů. Tato omáčka je ideálním doplňkem pro ty, kteří hledají pikantní omáčku s bohatým a dýmovým aroma. Může být použita k přidání pikanterie a dýmového nádechu do mnoha různých pokrmů.

  • Chuť a aroma: Cholula Chipotle má výraznou a bohatou chuť dýmových chipotle papriček, která je kombinována s typickou pikantností a výraznými bylinkovými tóny, které jsou charakteristické pro omáčky Cholula. Chuť je kořeněná, ale má také nádech sladkosti a dýmového aroma, což činí tuto omáčku vysoce chutnou a oblíbenou mezi milovníky pikantních jídel.

  • Použití: Cholula Chipotle je vhodná jako dochucovadlo pro různé pokrmy. Můžete ji použít na grilovaná masa, tacos, nachos, burritos, plněná paprika, omlety, hamburger a mnoho dalších pokrmů. Tato omáčka dodává pokrmům hloubku chuti a dýmový nádech.