LOL-TUN Ancho paste

Ancho pasta je nepostradatelnou složkou pro vytvoření autentických mexických pokrmů a dává jim charakteristickou chuť a barvu. Je oblíbenou volbou pro kuchaře, kteří chtějí přidat do svých pokrmů unikátní a bohatou chuť ancho chilli papriček.

Skladem
Kód: 1008
Značka: Lol-Tun
95 Kč
Kategorie: Speciality
Hmotnost: 0.46 kg

Ancho pasta je tradiční mexická pasta vyrobená z ancho chilli papriček, která se používá k ochucení a barvení různých pokrmů v mexické kuchyni. Tato pasta je známá svým jedinečným kořeněným a mírně pikantním charakterem a přidává autentickou chuť do mnoha tradičních receptů.

  • Složení: Ancho pasta je vyrobena z sušených ancho chilli papriček, které jsou papričky poblano, které byly sušeny a poté mlety na jemnou pastu. Ancho papričky mají bohatou chuť s nádechem ovoce a koření a jsou mírně pikantní. Pasta obvykle neobsahuje žádné další přísady, jde pouze o čistou ancho chilli pastu.

  • Chuť a aroma: Ancho pasta má výraznou a bohatou chuť s nádechem sladkosti, sušeného ovoce, koření a mírné pikantnosti. Má také charakteristickou hloubku a komplexnost chuti díky ancho chilli papričkám, které prošly procesem sušení a fermentace. Aroma je výrazné a kořeněné.

  • Použití: Ancho pasta je klíčovou ingrediencí v mnoha mexických pokrmech. Používá se k ochucení omáček, marinád, polévek, tamales, enchilad a dalších jídel. Tato pasta je také vhodná pro přípravu mole omáčky, která je komplexní omáčkou obsahující ancho papričky a další ingredience jako čokoládu, semena, ořechy a více.

Obsah balení: 250 g

Země původu: Mexiko